atgal
Užrašų lempa "Lightbox A4" su adapteriu
Užrašų lempa "Lightbox A4" su adapteriu Užrašų lempa "Lightbox A4" su adapteriu Užrašų lempa "Lightbox A4" su adapteriu Užrašų lempa "Lightbox A4" su adapteriu

Užrašų lempa "Lightbox A4" su adapteriu

VĖL TURIME! PRISTATYMAS PER 1-2 D.D

Šis daiktas yra vienas iš tų, kuriuos tiesiog PRIVALAI TURĖTI! A4 dydžio, trijų eilių lempa užrašams.  Meilės prisipažinimams, įkvėpiančioms mintims, slaptoms žinutėms. Be galo daug panaudojimo būdų - nuostabiai atrodo ne tik kaip akcentas namams, bet taip pat nepakeičiamas rekvizitas žaismingoms fotosesijoms ar šventėms. 

Ši lempa gali būti pastatyta arba pakabinta ant sienos. Gali veikti su elektros laidu (Įskaičiuota į kainą) arba su 6 x 1,5V AA baterijomis (reikia įsigyti papildomai). Pakraunamos baterijos NETINKA! 

Išmatavimai: 30 x 22 x 6 cm. Pagaminta iš saugaus plastiko

Gamintojas: A Little Lovely Company (Nyderlandai)

A Little Lovely Company prasidėjo nuo smagaus nuotykio, kai dvi dizainerės suvienijo savo aistrą kurti praktiškus daiktus, paversdami juos unikaliomis vaikų kambario dekoracijomis. Kiekvienas šios kompanijos produktas gaminamas siekiant skatinti kūrybiškumą, asmeninį stilių ir laimės jausmą! Tokių šviesių minčių įkvėptas verslas pamažu išaugo į unikalų prekės ženklą "A Little Lovely Company", kuris pristato fantastiškus produktus, už prieinamą kainą, bet sukeliančius tikrą "WOW" įspūdį :) Kviečiame atrasti mielus produktus, kurie praskaidrintų mūsų gyvenimą ir priverstų nusišypsoti.. 

 

 

 

daugiau informacijos
Kaina: 47.00 € 39.95 €
Be mokesčių: 33.02 €

Kiekis: